inspektor do spraw zaopatrzenia

Filed under: Gdynia | Administracja Publiczna

OGŁOSZENIE NR 177650

Urząd Morski w Gdyni

Dyrektor
poszukuje kandydatów na stanowisko:
inspektor

do spraw zaopatrzenia

w Wydziale Transportu i Zaopatrzenia

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, jest niższy niż 6%.

Pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Chrzanowskiego 10

81-338 Gdynia

Miejsce wykonywania pracy:

Gdynia

ul. Węglowa 18A, 81-341 Gdynia

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

przygotowanie zestawień materiałowych w prowadzonej dziedzinie, weryfikacja i klasyfikacja trybu postępowania

dostawa materiałowe wraz z przygotowaniem procedury postępowania zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych

prowadzenie dokumentacji realizacji dostaw oraz przeprowadzanie postępowań reklamacyjnych

przygotowanie dokumentacji i przeprowadzanie realizacji dostaw wg procedur nie objętych Ustawą Prawo zamówień publicznych

analiza cen rynkowych oraz nowych systemów i technologii, przygotowanie zaplecza logistycznego związanego z dostawami

prowadzenie ewidencji faktur i analiz finansowych wydatków na poszczególne branże na dostawy dla potrzeb Urzędu

realizacja zadań związanych z gospodarką materiałową Urzędu

realizacja zadań związanych z upłynnieniem materiałów i innych składników majątku Urzędu, wystawianie faktur sprzedaży i archiwizacja danych

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

- praca w terenie,

- krajowe wyjazdy służbowe,

- zagrożenie korupcją,

- permanentna obsługa klientów zewnętrznych

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

Czynniki szkodliwe dla zdrowia:

- praca przy monitorze ekranowym (komputer) pow. 4 godzin dziennie

Warunki uciążliwe:

- zmienne warunki atmosferyczne praca w terenie

Narzędzia i materiały pracy:

- komputer

Infrastruktura - bariery architektoniczne:

- brak windy

- brak podjazdu

- brak schodołazu

- toaleta niedostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych

- drzwi odpowiedniej szerokości

- miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

wykształcenie: średnie techniczne budowlane, ekonomiczne lub mechaniczne

doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze administracji publicznej

pozostałe wymagania niezbędne:

ogólna wiedza z zakresu zamówień publicznych, umiejętność stosowania przepisów w praktyce

prawo jazdy kat. B

umiejętność rozwiązywania problemów

umiejętność komunikacji i pracy w zespole

Wymagania dodatkowe

rok doświadczenia zawodowego w pracy w obszarze zamówień publicznych

znajomość programu fakturowania i ewidencji magazynowej

znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

życiorys i list motywacyjny

oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji

oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego

Inne dokumenty i oświadczenia:

kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

Termin składania dokumentów: 2016-02-24

Miejsce składania dokumentów:

Kancelaria Ogólna

z dopiskiem: Nr ogłoszenia o naborze -

Inne informacje:

oferty niekompletne, w tym brak własnoręcznie podpisanych listu motywacyjnego i wymaganych oświadczeń oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego),

Urząd poinformuje osoby, które zakwalifikowały się do poszczególnych etapów naboru telefoniczne lub drogą elektroniczną, a brak kontaktu jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem kandydata do dalszych etapów naboru,

aplikacje odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone,

proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto 2 578,40 zł

do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne, które spełniają wymagania określone w ogłoszeniu

dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel. : 58 355 31 72 lub 58 355 35 30 lub 58 355 35 45
« Konsultant ds. rekrutacji
Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem niemieckim »