Magazynier (Szczecin)

Filed under: Goleniów | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

MONDI Polska
Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

Przyjmowanie i wydawanie produktów do i z magazynu

Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu

Kompletacja przesyłek zgodnie z instrukcjami

Zapewnienie porządku w magazynie

Inne prace magazynowe

Oczekiwania:

Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Chęci do pracy
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie
Atrakcyjne warunki finansowe
Miłą atmosferę pracy
Kontakt: [Apply online] tel. 504 319 314

Powyższe ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.
« Sales Representative
AR Accountant »