Pracownik restauracji DQ Grill&Chill

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Dairy Queen, którego operatorem w Polsce jest Spółka Sparrow4 sp. z o.o., to amerykańska sieć restauracji szybkiej obsługi z 75-letnią tradycją. Posiadamy ponad 7300 restauracji w 20 krajach świata, m.in. w USA, Kanadzie, Chinach i Meksyku. W związku z wejściem Dairy Queen na polski rynek, i planowanym otwarciem lokali poszukujemy dynamicznych i oczekujących nowych wyzwań osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania: ubisz pracę z ludźmi;
łatwo nawiązujesz kontakty; jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym; chcesz uczestniczyć w procesie tworzenia nowego typu restauracji; jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną i rzetelną; umiesz i lubisz pracować w zespole; jesteś gotowy do szybkiego uczenia się; posiadasz ważną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych

dołącz do naszego zespołu!

Obowiązki:

zapewnienie obsługi Klientów na najwyższym poziomie;
stworzenie niepowtarzalnej atmosfery w lokalu;
przygotowywanie produktów z oferty DQ Grill&Chill.

Oferujemy:

elastyczny grafik;
13 zł brutto/h, po okresie próbnym 14 zł brutto/h;
korzystanie z ofert Dairy Queen na atrakcyjnych zasadach;
rozbudowany system szkoleń;
system bonusowy powiązany z wynikami Twojej resturacji;
możliwość awansu;
szansę współtworzenia sukcesu znanej na całym świecie marki.
« PRZEDSTAWICIEL/KA MEDYCZNY - WOJ. WIELKOPOLSKIE
Stolarz »