Lider zespołu programistów PHP

Filed under: Lublin | Informatyka - Programowanie

3450806225

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

  Zadania:

* Zarządzanie dwuosobowym zespołem

* Współtworzenie nowych aplikacji przydatnych do optymalizacji systemu IT dla działu logistyki

* Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem znajomości języka PHP

* Tworzenie nowych modułów do istniejących systemów wg zapotrzebowania

  Nasze super wymagania:

* Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lidera zespołu programistów PHP/JavaScript

* Praktyczna znajomość OOP PHP i JavaScript / jQuery

* Znajomość bazy danych MySQL oraz języka SQL

* Znajomość HTML, CSS

* Doświadczenie w pracy z repozytorium GIT

* Mile widziana znajomość zagadnień związanych z serwerami Linux

* Chęć i łatwość nauki nowych technologii

* Komunikatywność

* Dobra znajomość języka angielskiego

  Firma oferuje:

* Konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multisport

* Możliwości rozwoju zawodowego oraz wpływu na kształt nowych procesów wdrażanych w firmie

* Pracę w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej motywacji i zaangażowaniu

« MŁODSZY KOORDYNATOR DS. WINDYKACJI
Kierowca CE, Niemcy-Fulda, system 3/1, BDF, niemiecka umowa do 2300 euro netto »