Inżynier Procesu Spawalni i Montażu

Filed under: Tychy | Produkcja

Dla naszego Klienta - dużej, międzynarodowej firmy produkującej z branży automotive z siedzibą w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. IPS/79/16

Wymagania:
wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu Inżynier Spawalnik lub pokrewne,
min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, jako Inżynier Procesu Spawalni i Montażu w branży automotive,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
znajomość APQP, FMEA,
umiejętność rozwiązywania problemów (8D / FTA / AP),
znajomość SAP-a,
samodzielność i odpowiedzialność,
dobra organizacja pracy,
umiejętność pracy w grupie.

Pożądane:
certyfikat - Europejski Inżynier Spawalnictwa.

Obowiązki:
rozwijanie procesu w obszarze inżynierii spawalni i montażu, analizowanie wykonalności procesu według wymaganych norm i standardów celem zapewnienia optymalnej efektywności,
nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu oraz stała współpraca z klientami, dostawcami i wszystkimi działami firmy w celu weryfikacji rozwiązań technicznych, kosztów, jakości i realizacji wszystkich faz harmonogramu projektów nowych uruchomień, zmian inżynieryjnych, ulepszeń jakościowych, ciągłej poprawy efektywności i programów redukcji kosztów,
współpraca z kierownikami / inżynierami projektu w ustalonym zakresie projektu w obszarze inżynierii spawalni i montażu oraz prowadzenie wszystkich jego etapów (harmonogram, koncepcja, wykonalność, projektowanie, konstrukcja, prototypowanie, try-outs, odbiory wstępne i końcowe, rozpoczęcie produkcji, zmiany inżynieryjne itd.),
odpowiedzialność za przygotowanie zapytań ofertowych do dostawców (w zakresie technicznym),
udział w negocjacjach z klientami i dostawcami w zakresie inżynierii spawalni i montażu,
analizowanie czasu wytworzenia, normowanie stanowisk pracy, przygotowywanie raportów, kart, dokumentacji technicznej, rysunków, specyfikacji materiałowej /pakowania oraz danych do systemu SAP na podstawie wymogów klientów, dostawców oraz innych działów firmy,
nadzór nad zapisami i dokumentacją techniczną,
opracowywanie oceny ryzyka, FMEA, 8-D, itd.,
praca niezależnie i bez nadzoru pod kierunkiem Lidera Nowych Uruchomień Spawalni i Montażu,
raportowanie do Kierownika Działu Technicznego i Rozwoju.

Oferujemy:
stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się dużej firmie o zasięgu ogólnoświatowym,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
pakiet socjalny,
możliwości dalszego rozwoju zawodowego.
« AR Accountant
Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy) - Olsztyn »