Magazynier (m/k) (nr ref. EUR/P43/0516)

Filed under: Gdańsk | Obsługa klienta - Call Center

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie w handlu oraz bezpośrednim kontakcie z klientami,
- nastawienie na realizację celów, wytrwałość oraz dobra organizacja czasu,
- znajomość technik sprzedaży,
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Pożądane:

Obowiązki:
- aktywna sprzedaż produktów tytoniowych odbiorcom detalicznym,
- kontrola zapasów u odbiorców detalicznych,
- rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz nowymi na podległym rejonie,
- dbanie o wizerunek firmy.

Oferujemy:
- pracę w okresie wakacyjnym czerwiec - sierpień 2016 r. (możliwość dłuższej współpracy),
- dwutygodniowe profesjonalne szkolenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa 4000 zł brutto/miesiąc (dodatkowa premia 2000 zł brutto miesięcznie),
- samochód służbowy i telefon komórkowy,
- możliwość uzyskania premii uznaniowej po zakończonym projekcie,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.
Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136) www.trenkwalder.pl
« Front-End Developer
Spedytor Międzynarodowy Drogowy »