KASJER/KA z orzeczeniem o niepełnosprawności

Filed under: Grodzisk Mazowiecki | Obsługa klienta - Call Center

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych dla swojego Klienta - sieci supermarketów i hipermarketów pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko:
Kasjer z orzeczeniem o niepełnosprawności
Branża spożywcza
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania:
- Aktualne orzeczenie o stopniu umiarkowanym lub znacznym (warunek konieczny),
- Książeczka Sanepid,
- Wykształcenie min. zawodowe,
- Kultura osobista , rzetelność, sumienność,

Pożądane:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Obowiązki:
- Obsługa kasy fiskalnej
- Obsługa Klienta udzielanie informacji na temat rozmieszczenia towaru
- Dbanie o ekspozycję towaru

Oferujemy:
- Pracę stałą
- Umowę o pracę ,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość przeszkolenia z zakresu obsługi kasy fiskalnej,
Przyjazne środowisko pracy,
- Opiekę Koordynatora, który pomaga w załatwieniu formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z Pracodawcą,
- Dofinansowanie ze środków ZFRON ( np. do leków, sprzętu rehabilitacyjnego, turnusów rehabilitacyjnych.
« Spedytor Międzynarodowy Drogowy
Lekarz/Lekarka z j. niemieckim »