Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży- jęz. czeski - Lublin

Filed under: Lublin | Obsługa klienta - Call Center

Opis stanowiska:
Kompleksowa, telefoniczna obsługa klienta w języku czeskim
Promowanie i sprzedaż produktów z segmentu premium (zdrowie i uroda)
Dbanie o pozytywne relację z klientami oraz dobry wizerunek firmy
Pełnienie funkcji doradcy klienta w kwestii dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb
Administracja i praca z wewnętrznym systemem zamówień
Wymagania:
Bardzo dobra znajomość języka czeskiego
Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem lub w sprzedaży
Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne
Wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Oferujemy:
Przyjazną atmosferę pracy w multikulturowej organizacji o ustabilizowanej pozycji rynkowej
Wysokie premie za uzyskiwanie dobrych wyników
Możliwość rozwoju w dynamicznej organizacji
Opcja pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (mile widziani studenci)
Pracę w nowo tworzonym oddziale firmy w Lublinie

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://bpopoland.talentbase.pl/cp/j/6377/a/4/specjalista-ds-obslugi-klienta-i-sprzedazy-jez-czeski-lublin
« Menager ds.organizacji i zarządzania obiektami
Ochrona transportów kolejowych - okolice Radzymina »