PHP5 Developer - Symfony2 Framework (nr ref. 2079012014)

Filed under: Warszawa | Internet - E-Commerce

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Dla naszego Klienta, lidera rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu, rekreacji, kultury oraz programów kafeteryjnych, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
PHP5 Developer - Symfony2 Framework

Od Kandydatów wymagamy:
* Bardzo dobra znajomość PHP (wersja 5), OOP,
* Znajomość jednego z frameworków MVC - preferowane Symfony2,
* Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript, Ajax,
* Znajomość GIT oraz Subversion,
* Znajomości podstawowych protokołów internetowych,
* Bardzo dobra znajomość SQL oraz baz danych (MySQL, MS-SQL, PostgreSQL),
* Umiejętność pracy w środowisku Linux,
* Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania/pisania dokumentacji technicznej,
* Samodzielność w zakresie realizacji przydzielonych zadań, zaangażowanie.

Proponujemy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie),
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
* Pracę w ścisłym centrum Warszawy,
* Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w rozpoznawalnej firmie,
* Dostęp do najnowszych technologii,
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia,
* Bardzo atrakcyjny pakiet socjalny.

Numer referencyjny: ref2079012014 W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Specjalista ds. dostaw
IT Service Desk with German »