Java Developer - Nr ref. (83/01)

Filed under: Gdańsk | IT

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref: 83/01

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracowała z analitykami oraz departamentami biznesowymi. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie oprogramowania oraz implementację aplikacji. Dodatkowe obowiązki to tworzenie dokumentacji technicznej oraz implementacja testów jednostkowych i integracyjnych.

Wymagania minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo dobra znajomość JAVA oraz specyfikacji JEE (JSP/Servlets, EJB, JMS, XML) znajomość Spring Framework znajomość Maven znajomość TOMCAT, JBOSS znajomość technologii webowych HTML+CSS, podstawy JavaScript znajomość zasad TDD doświadczenie z systemami kontroli wersji (SVN/GIT/CVS) znajomość baz danych dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane znajomość Framework GWT lub AngularJS znajomość WebServices

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B budżet do 11 000 PLN netto pakiet prywatnej opieki zdrowotnej (dla siebie i rodziny) ubezpieczenie na życie karta Multisport Benefit wsparcie merytoryczne dla zakładających działalność gospodarczą
« Pomoc kuchenna
Kontroler Jakości »