Praktykant/ -ka w dziale rekrutacji międzynarodowych

Filed under: Szczecin | Praktyki

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród
firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od
1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014
roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją
Zatrudnienia nr 364.

Do naszego szczecińskiego biura Adecco poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: P-AIR/SZN/06.15
Miejsce pracy: Szczecin, Piastów Office Center
Opis stanowiska pracy: Praca przy projektach dla klientów zagranicznych. Do obowiązków będą należały
wszystkie czynności mające na celu sfinalizowanie zamówienia.

Praktyki to niepowtarzalna szansa na zdobycie umiejętności cenionych przez wszystkich pracodawców. Do
skorzystania z programu zapraszamy wszystkich studentów i maturzystów, którzy pragną zacząć swoją
karierę zawodową z poziomu wyżej.

Zainteresowanym osobom oferujemy:
Indywidualnie dostosowany program praktyk
Aktywny udział w realizacji międzynarodowych projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnych
szczebli.
Możliwość pracy w dynamicznym środowisku wielkiej międzynarodowej firmy
Możliwość planowania strategii rekrutacyjnej
Możliwość poznania branży HR od wewnątrz
Możliwość poznania cech na które pracodawcy zwracają uwagę daj sobie przewagę na rynku
pracy
Od uczestnika programu oczekujemy:
Motywacja do podejmowania nowych wyzwań
Umiejętności pracy w zespole
Dużej samodzielności w podejmowaniu działań
Dobrej znajomości języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv na adres e-mail:
Praktyki odbywają się w biurze Adecco w Szczecinie Al. Piastów 30 (Piastów Office Center). Dziękujemy
za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi
kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych
Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Proponowane praktyki są bezpłatne.
« Konsultant telefoniczny
Kelner / Kelnerka z jęz. niemieckim w Ravensburg »