INŻYNIER / PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Filed under: Warszawa | Administracja biurowa

Firma specjalizująca się w projektowaniu i montażu systemów elektrycznych i teletechnicznych poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER / PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRCZNYCH

Obowiązki:
- projektowanie instalacji elektrycznych,
- przygotowanie, nadzór oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
- współpraca z innymi pracownikami działu projektowo-ofertowego.

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych
- dobra znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office,
- samodzielność w działaniu,
- zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość rynku w zakresie systemów elektrycznych (producenci, dostawcy, sprecyfika sprzętu).

Oferujemy:
- możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji,
- ciekawą i motywującą pracę w rozwijającym się zespole,
- okazję do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
- zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Praca w biurze na terenie Warszawy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.
« ELEKTRYK
Pracownik recepcji »