OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - NIEMCY

Filed under: Żagań | Praca fizyczna

Jak znaleźć legalną i dobrze płatną pracę w Niemczech?
1.Skontaktuj się z nami 2.Daj nam poznać swoje zalety 3.Wybierz ofertę pracy 4.Wyjedź

Dlaczego Active Medica Personal:

Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
Jesteśmy już 5 lat na rynku
Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu

Zakres obowiązków :

Obsługa wózka widłowego frontowego
Załadunek i rozładunek towarów
Inne prace magazynowe

(Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe
Własny samochód mile widziane

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info activemedica.eu

Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu oraz Facebooka i Twittera

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
« Webdeveloper - CMS eZ Publish lub Symfony 2 - PHP5, HTML5, CSS3, JavaScript
Młodszy księgowy z językiem francuskim »