Pracownik marketu - wykładanie towaru Środa Śląska

Filed under: Środa Śląska | Sprzedaż

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Zadania:
- układanie towaru na terenie sklepu,
- prace pomocnicze na terenie sklepu.

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
- aktualna książeczka sanepidowska,
- wysoka motywacja do pracy,
- dokładność, skrupulatność,
- dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość przejęcia przez Klienta i szansę na stałe zatrudnienie
- praca od zaraz

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
« Pracownik magazynowy (m/k)
Praca dla Kucharza/Kucharki, Niemcy »