Programista PHP

Filed under: Rzeszów | Informatyka - Programowanie

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy branży E-Commerce poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
Tworzenie aplikacji PHP
Rozbudowa platformy internetowej
Praca w zespole z wykorzystaniem narzędzi pracy grupowej,
Projektowanie aplikacji (logiki/ baz danych),
Wdrażanie rozwiązań.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe w zakresie programowania obiektowego PHP
Dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość PHP, MySQL, HTML i CSS, JQuery oraz JavaScript w połączeniu z AJAX
Znajomość frameworków PHP
Doświadczenie w pracy zespołowej

Oferujemy:
Możliwość negocjacji wynagrodzenia
Stabilne zatrudnienie w firmie tworzącej zespół prawdziwych
Pracę w najszybciej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie
Możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych
Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi przez rynek globalny
Pracę w środowisku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie
Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w swojej branży

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
« Pracownik w wypożyczalni samochodów (m/k) (nr ref. PW/EXP/0516)
Barman Zabrze »