Opieka nad 65-letnim Panem od 14.12.2015, Niemcy.

Filed under: Katowice | Praca fizyczna

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów osób starszych. CODZIENNIE MAMY NOWE OFERTY PRACY, WIĘC NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Miejsce pracy: Niemcy, Boitzenburger Land
Rodzaj pracy: praca stała

Nr ref.:
Opieka zdrowotna, Opiekunki - Opiekunowie

Opis stanowiska / obowiązki:
- Sprawowanie opieki i pomoc 65-letniemu Panu mieszającemu z żoną w miejscowości Boitzenburger Land około 100 km od Szczecina
- Podopieczny choruje na Parkinsona
- Wyjazd 14.12.2015 z możliwością powrotu na święta Bożego - Narodzenia do Polski ewentualnie rozpoczęcie 1.01.2016

Wymagania:
- Szukamy osoby kulturalnej, empatycznej, posiadającej doświadczenie w prowadzeniu domu, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego lub angielskiego (język ojczysty podopiecznego) i doświadczeniem w opiece nad osobami chorymi

Mile widziane:
- Referencje, kursy z zakresu opieki

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie
Bardzo atrakcyjne zarobki - minimum 1360 € BRUTTO + PREMIE
Składki ZUS od kwoty 3959 zł brutto
Dokument A1 / karta EKUZ
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
Stabilne miejsce pracy
Oferty dostosowane do oczekiwań kandydatów
Wsparcie ze strony Koordynatora 24h na dobę
Zdobądź 200 zł za każdą poleconą osobę
Pracę od zaraz
« Brygadzista zmiany konfekcji
Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim (nr ref. 160209_SSN) »