Pomoc przy inwentaryzacji

Filed under: Sandomierz | Inne

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Poszukujemy chętnych osób do prac inwentaryzacyjnych w drugiej połowie maja.
Obowiązki:
- liczenie towaru,
- dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania:
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
- uczciwość,
- dyspozycyjność w drugiej połowie maja (godziny nocne).

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.