PROJEKTANT mebli kuchennych

Filed under: Gdańsk | Budownictwo i Architektura

Lobo HR to agencja doradztwa personalnego świadcząca najwyższej jakości usługi z zakresu Human Resources.
W naszych działaniach wykorzystujemy nowoczesne i precyzyjne techniki, dzięki którym działania Lobo wyróżniają się szybkim tempem realizacji i skutecznością.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:
Poszukujemy osoby zainteresowanej możliwością współpracy polegającej na: bezpośrednim kontakcie z klientami salonu meblowego, sporządzaniu pomiarów pomieszczeń, przygotowywaniu projektów i wizualizacji mebli za pomocą programów komputerowych, efektywnym dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowych, udzielaniu wskazówek w zakresie wyboru materiałów oraz połączeń kolorystycznych, doradztwie w zakresie ergonomii wnętrz projektowanych pomieszczeń, budowaniu pozytywnego wizerunku marki na rynku.

Od kandydatów oczekujemy: wyższego wykształcenia (preferowane), min. 2 letniego doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku, doświadczenia w pracy w branży kuchennej, biegłej obsługi programu CAD Kuchnie, samodzielności i dobrej organizacji pracy, gotowości do podróży służbowych, nastawienia na sukces i rozwój, prawa jazdy kat. B, komunikatywności, znajomość AGD do zabudowy będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: konkurencyjne wynagrodzenie, ciekawą pracę w rozwijającym się zespole, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Osoby zainteresowane powyższą propozycją uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres e - mail wraz z numerem referencyjnym PROJEKTANT/GDA lub o kontakt pod numerem telefonu 58 58 58 565
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o.o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"
Ponadto zapraszamy na naszą witrynę pod adresem:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )
« Specjalista ds. Obsługi Klienta (wsparcie techniczne) w języku niemieckim
Asystent ds. Administracji Sprzedaży »