specjalista ds. sprzedaży (owoce, warzywa)

Filed under: Warka | Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla

Handlopak
Firma Handlopak istniejąca od 2002 roku zajmująca się eksportem owoców i warzyw w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
Miasto: Warka
Region: mazowieckie

Opis stanowiska
prowadznie efektywnej hurtowej sprzedaży owoców i warzyw
nawiązywanie nowych kontaktów z klientami
prowadzenie negocjacji handlowych
tworzenie ofert
uczestnictwo w targach i wyjazdach zagranicznych
Wymagania
biegła znajomość j. angielskiego
znajomość innego obcego języka będzie dodatkowym atutem
doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość rynku i branży świeżych owoców i warzyw
umiejętność sprzedaży i negocjacji
komunikatywność
prawo jazdy kat. B
Oferujemy
stabilną pracę w rozwijającej ię firmie
pracę w młodym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
« inspektor wojewódzki do spraw kontroli i nadzoru zadań z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie
Programista C# (nr ref. Nr Ref: PCK/P/144/2015) »