Developer iOS - iPhone, iPad

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref1498735142

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

  Opis stanowiska:

* Udział w projektach rozwoju aplikacji na urządzenia mobilne (iPhone, iPad)

* Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań

* Tworzenie dokumentacji technicznej

  Nasze oczekiwania:

* Rok doświadczenia na podobnym stanowisku

* Znajomość Objective-C i Xcode

* Umiejętność pisania aplikacji bez użycia IB

* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

* Chęć poszerzania wiedzy

* Umiejętność pracy w zespole

  Oferujemy:

* Umowę o pracę lub umowę firma-firma

* Pakiet socjalny

* Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Kierowca CE - Belgia
MŁODSZY SPECJALISTA DS. SĄDOWYCH »