Przedstawiciel techniczno-handlowy (nr ref. PKT/03/15)

Filed under: Warszawa | Inżynieria - Konstrukcje - Technologia

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisku:

Przedstawiciel techniczno-handlowy
Nr ref: PKT/03/15
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją i regeneracją układów uplastyczniających (głównie ślimaków) dla przetwórców tworzyw sztucznych.
Pozyskiwanie klientów.
Sprzedaż produktów.
Wykonywanie precyzyjnych pomiarów ślimaków.
Praca z rysunkiem technicznym.

Wymagania:

Dyplom inżyniera o specjalizacji ogólnej lub chemicznej/tworzywa sztuczne.
Doświadczenie: 4 -5 lat w pokrewnej branży.
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (mile widziany certyfikat TOEFL).
Mile widziana znajomość języka francuskiego na poziomie B1.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Wiedza na temat nazewnictwa elementów mechanicznych, metod ich produkcji oraz obróbki.
Wiedza na temat tworzyw sztucznych oraz stali (właściwości, skład, właściwości chemiczne, współoddziaływanie chemiczne na siebie stali i plastiku).
Sumienność, bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy zgodnie z procedurami.
Umiejętność zdobywania zaufania i sympatii klientów.
Umiejętność prowadzenia rozmowy z klientem.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie: stała pensja + prowizje od sprzedaży.
Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).
Pracę w międzynarodowej firmie.
Możliwość rozwoju zawodowego.
« Pomocnik operatora maszyn
Monter- praca od zaraz »