Sprzedawca-Kasjer - Modlniczka

Filed under: Kraków | Inne

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A.
Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Praca Tymczasowa. Laureat srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Sprzedawca-Kasjer
(oferta skierowana do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności)
Miejsce pracy: Kraków- Modlniczka

Zakres obowiązków:
Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
Przygotowywanie towarów i działu do sprzedaży
Przygotowywanie zamówień towarów
Wystawianie faktur
Bieżąca aktualizacja i kontrola cen

Wymagania:

- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży
- Wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie do pracy
- Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stałe wynagrodzenie
- Ciekawą prace w rozwijającym się zespole
- Rozwój zawodowy ( szkolenia)

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do wysyłanie CV na adres: [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".
« Ochrona obiektu przemysłowego - Prawobrzeże
Młodszy specjalista ds. eksportu - język niemiecki »