SERWISAINŻYNIER SERWISU (Polska południowo - wschodnia)

Filed under: Kraków | Inne

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się dystrybucją zaawansowanych systemów pomiarowych i narzędziowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER SERWISU
(Polska południowo - wschodnia)
Miejsce pracy: Polska południowo - wschodnia
Nr ref.: SER/PD/16

Miejsce pracy: Kraków

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane: elektryka, elektronika, elektrotechnika, automatyka).
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów sterowania elektronicznego.
- Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki.
- Gotowość do pracy w terenie.
- Znajomość angielskiego lub niemieckiego.
- Prawo jazdy kat. B.

Pożądane:
- Doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania ruchu.
- Uprawnienia SEP E1/ E2/ E3.

Obowiązki:
- Serwis techniczny maszyn oraz urządzeń pomiarowych.
- Realizowanie prac instalacyjnych.
- Przeprowadzanie przeglądów technicznych i kalibracji.

Oferujemy:
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Umowę o pracę.
- Atrakcyjne wynagrodzenie.
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).
- Pakiet szkoleń.
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej.
« Specjalista ds. Analiz
Automatyk w dziale utrzymania ruchu »