Pracownik produkcji - Wrocław

Filed under: Wrocław | Produkcja

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik Produkcji - Wrocław

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
- dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:
- obsługa maszyny myjącej (myciem wielkogabarytowych opakowań plastikowych) oraz wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z aktualnymi potrzebami zakładu,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy zgodnie ze standardami firmy,
- ścisła współpraca z innymi działami produkcji zgodnie z aktualnymi potrzebami.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na długo okres czasu w oparciu o umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych na pełen etat,
- pracę na terenie nowo powstałego zakładu z kapitałem zagranicznym,
- pracę w przyjaznym zespole osób zorientowanych na wzajemną pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań,
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
« Pomoc kuchenna
Doręczyciel korespondencji - Kielce »