Programista Windows Phone

Filed under: Zielona Góra | Internet - E-Commerce

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni.
Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Wymagania:
- dobra znajomość C#, WPF,
- dobra znajomość technologii .NET,
- znajomość repozytoriów GIT,
- znajomość wzorców projektowych,
- znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
- chęć podnoszenia kwalifikacji,
- umiejętność pracy w zespole.

Pożądane:

- znajomość innych platform mobilnych (Android, iOS),
- znajomość Windows Phone SDK,
- otwartość na nowe technologie i metodyki projektowe.

Obowiązki:
- praca w zespole nad rozwojem aplikacji przeznaczonej dla Windows Phone w oparciu o najnowsze standardy.

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
- elastyczny czas pracy,
- udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach branży IT,
- pracę nad realizacją innowacyjnych projektów w nowoczesnych technologiach,
- lekcje języka angielskiego z native speakerem,
- udział w zajęciach sportowych,
- świeże owoce,
- bilety na wydarzenia sportowe,
- dostęp do firmowej biblioteki.
« Wykładanie towaru - STAROGARD GDAŃSKI
Pracownik inwentaryzacji w gastronomii »