Konsultant ds. Rekrutacji ze znajomością języka angielskiego

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref7952919455

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, wyspecjalizowaną w realizacji skomplikowanych projektów rekrutacyjnych dedykowanych dla branży IT. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

  Twoje zadania:

* Realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska w branży IT

* Sprzedaż usług rekrutacyjnych

* Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

* Budowa oraz utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami

* Współpraca z innymi członkami zespołu

  Nasze oczekiwania:

* min 1 rok doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z branży IT

* Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów na usługi rekrutacyjne

* Umiejętność budowy i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych

* Bardzo dobra znajomość rynku IT

* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

* Doskonałe umiejętności organizacyjne

* Wysoka kultura osobista

* Wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

  Oferujemy:

* Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia

* Pracę w stabilnej firmie

* Niezbędne narzędzia pracy

* ubezpieczenie medyczne

* Wyjątkową atmosferę pracy w młodym zespole

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Pomoc kuchenna do firmy cateringowej
Praktykant do działu marketingu z językiem ukraińskim »