JavaScript Technical Leader

Filed under: Warszawa | IT

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Warszawa

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z kapitałem zagranicznym, poszukujemy osoby na stanowisko: Java Tech Leader.

Zadania:
projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami Klienta;
praca zgodna z metodyką SCRUM;
kierowanie zespołem projektowym.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym/ technicznym;
Minimum 5 lat doswiadczenia zawodowego w programowaniu, w języku Java;
Znajomość HTML 5 oraz CSS 3;
Doświadczenie w aplikacjach RIA, frameworkach MVC;
Bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego;
Mile widziana znajomość NodeJS oraz narzędzi Grunt/Gulp/Karma;
Mile widziane doświadczenie w test-driven development;
Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole, umiejętność kierowania zespołem

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Praca z ekspertami w międzynarodowym środowisku
Bogaty pakiet certyfikowanych szkoleń
Szansa rozwoju w obszarze niszowych rozwiązań

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Kucharz - praca nad morzem!
Microsoft SQL Database Expert »