Konsultant ds. Wdrożeń systemu ERP

Filed under: Gliwice | Internet - E-Commerce

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice + możliwość częściowej pracy zdalnej

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:
- wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne,
- doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub znajomość procesów biznesowych,
- dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
- zaangażowanie, skrupulatność oraz nastawienie na realizację celu,
- samodzielność oraz wysokie umiejętności interpersonalne.

Pożądane:

Obowiązki:
- wsparcie średniej wielkości przedsiębiorstw z różnych branż,
- konsultacje wdrożeniowe oprogramowania biznesowego w obszarach: logistyka (sprzedaż, zakupy, produkcja, gospodarka materiałowa, zarządzanie projektami) lub finanse (rachunkowość finansowa, controlling),
-przygotowanie i prowadzenie szkoleń,
- wsparcie procesu sprzedaży,
- tworzenie dokumentacji projektowej,
- wsparcie działu serwisu.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz okazja do dalszego rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ciekawe wyzwania,
- praca w międzynarodowej firmie.

Zainteresowane osoby zachęcamy do składania aplikacji.
« Magazynier (Szczecin)
Tajemniczy Klient - praca dodatkowa »