Kierowca międzynarodowy : Pardubice(Czechy)

Filed under: Gliwice | Inne

Agencja Zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o.o.(nr cert. 5703) poszukuje dla swojego czeskiego klienta z branży logistycznej pracowników na stanowiska:
Kierowca międzynarodowy
Miejsce pracy: Pardubice(Czechy)
Zakres obowiązków:
Transport krajowy i międzynarodowy(branża spożywcza)
Załadunki oraz rozładunki towaru
Odpowiedzialność za powierzony ładunek(temperatura, środki bezpieczeństwa)
Kontakt z dysponentem
Wymagania:
Prawo jazdy kat. C+E
Karta Kierowcy
Doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 1 rok
Znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym
Uprawnienia na wózki widłowe(mile widziane)
Dyspozycyjność do podróży na dłuższy okres czasu
Nasz klient oferuje:
Pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w całej Europie(m.in. Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Francja, Hiszpania, Czechy, Polska, Słowacja, Węgry)
System pracy 6+3(6 dni pracy, 3 dni wolne) lub 5+2(5 dni pracy, 2 dni wolne)
W wolne dni nocleg(Dašice lub Pardubice)

CV prosimy kierować na adres e-mail: [Apply online]
Rekrutację prowadzą biura w Gliwicach, Bydgoszczy oraz Zielonej Górze!
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)
« Opiekun klienta (z orzeczeniem) - zdalnie - Bydgoszcz
Specjalista ds. Kadr »