Młodszy księgowy ze znajomością języka duńskiego (k/m)

Filed under: Wrocław | Księgowoœć - Audyt - Podatki

Opis stanowiska:
Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.Dla naszego Klienta, którym jest miedzynarodoawa organizacja, poszukujemy osob na staowisko: Młodszy księgowy ze znajomością języka duńskiego (k/m)Lokalizacja: Wrocław Zakres obowiązków:- Kontrola prawidłowości transakcji finansowych- Księgowanie dokumentów- Przygotowywanie przelewów bankowych- Koordynowanie właściwego obiegu dokumentów- Przygotowywanie raportów Oczekiwania:- Doświadczenie nie jest wymagane - Bardzo dobra znajomośc języka duńskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie- Wykształcenie wyższe kierunkowe ( ekonomia, finanse, rachunkowość)- rzetelnośc, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole. Oferowane:- Atrakcyjne wynagrodzenie- Mozliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji- Bogaty pakiet socjalny- Dodatkowe benefity Aplikacje proszę kierować na adres mailowy [Apply online]
« Praca dla Studenta - Centrum Usług Biznesowych - Konsultant telefoniczy