Brygadzista - kierownik zmiany

Filed under: Szczecin | Produkcja

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BRYGADZISTA-KIEROWNIK ZMIANY
Lokalizacja: Szczecin i okolice

Wymagania:
wykształcenie techniczne na poziomie średnim
min.3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
znajomość Lean Manufactoring
znajomość systemu zarządzania ISO
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Obowiązki kandydata:
kierowanie pracą zespołu
kontrola jakości gotowych produktów
raportowanie odnośnie czasu i zużytych materiałów do produkcji
montaż razem z zespołem
pośrednictwo między członkami zespołu a kierownictwem firmy

Nasz klient oferuje:
umowa o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie miesięczne
możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim z dopiskiem Brygadzista-Kierownik zmiany na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: [Apply online]
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl
« Pomocnik operatora maszyn
Junior Accountant with German »