Konsultant ds. obsługi w wypożyczalni samochodowej (m/k) (nr ref. EXP/LUB/0516)

Filed under: Białystok | Obsługa klienta - Call Center

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:
- łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi,
- dyspozycyjność min. 30h w ciągu tygodnia + 2 weekendy w miesiącu,
- prawo jazdy kat. B,
- min. rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
- status ucznia lub studenta do 26. roku życia,
- podstawowa wiedza dotycząca wyposażenia samochodu,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- sumienność, punktualność,
- odpowiedzialność za powierzone mienie.

Pożądane:

Obowiązki:
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
- profesjonalna obsługa klientów: podstawianie i odbiór pojazdów,
- przekazywanie i odbiór dokumentacji wypożyczanego pojazdu, pobieranie od klientów płatności,
- sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy z wykorzystaniem urządzeń mobilnych,
- dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
- obowiązki związane z utrzymaniem i obsługą parku samochodowego: transport/odbiór pojazdów do serwisów, do myjni i do innych oddziałów na terenie Polski.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
- satysfakcjonujące wynagrodzenie,
- elastyczny grafik,
- pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Konsultant_ds._obslugi_w_wypozyczalni_samochodowej_lo4zzm_klo41z/11624-9212-25-jxx-1292.html

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
Lublin, ul. Mełgiewska 104
663 903 101 www.trenkwalder.pl
« Pracownik pomocniczy/wykładanie towaru, Gliwice
hedge fund accountant »