Barman

Barman

Filed under: Zabrze | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Horeca Service prowadzi kompleksowe rekrutacje i leasing personelu hoteli oraz obiektów gastronomicznych. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na doświadczeniach i infrastrukturze zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnych S.A.
Horeca Service sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Barman/ka Kelner/ka

Miejsce pracy: Zabrze

Opis stanowiska pracy:
obsługa baru przygotowanie napoi zgodnie z zamówieniem
serwowanie zamówień klientom
dbanie o estetyczny wygląd sali
dbanie o czystość zaplecza gospodarczego i miejsca pracy

Wymagania:
komunikatywność
wysoka kultura osobista
otwarte usposobienie
energia i zapał
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie
ciekawą pracę z możliwościami rozwoju
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez formularz lub na adres mailowy: [Apply online]
Prosimy o załączenie do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobam
« Obsługa klienta sklepu sportowego online z jęz. angielskim
GL Accountant with Portuguese or Spanish »