Programista PHP - HTML, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery

Filed under: Szczecin | Informatyka - Programowanie

3330343015

Dla naszego klienta, software house tworzącego aplikacje mobilne, smart TV oraz rozwiązania e-commerce, szukamy osoby na stanowisko:

  Realizowane zadania:

* Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez firmę (zarówno front-end jak i back-end)

* Analiza potrzeb klienta (wewnętrznego oraz zewnętrznego), proponowanie i tworzenie odpowiednich rozwiązań

* Tworzenie dokumentacji technicznej

  Nasze oczekiwania:

* Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych w PHP

* Znajomość technologii internetowych: HTML, CSS3, JavaScript, Ajax, JQuery

* Znajomość frameworków PHP (mile widziany Zend Framework) oraz architektury MVC

* Umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (GIT/SVN)

* Znajomość SQL oraz zagadnień bazodanowych

* Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

* Chęć poszerzania wiedzy

  Firma oferuje:

* Umowę o pracę lub umowę firma-firma

* Pakiet socjalny

* Dobrą lokalizację biura z bezpłatnym parkingiem podziemnym

« Programista - Software Engineer - Developer - C#, .NET, WPF, WCF, LINQ, MS-SQL
Asystent w biurze pożyczkowym »