młodszy/a księgowy/a

Filed under: Warszawa | Finanse, Księgowość, Bankowość

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, szukamy osoby na stanowisko
Nr ref.: 33063
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków: księgowanie faktur sprzedaży krajowych i zagranicznych, księgowanie faktur zakupu środków trwałych księgowanie raportów kasowy z oddziałów uzgadnianie sald z kontrahentami uczestnictwo w zamknięciu miesiąca
Oczekiwania: podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego doświadczenie w obszarze księgowości min 6 m-cy dobra znajomość Excela mile widziana znajomość Symfonii dostępnośc do rozpoczęcia pracy od zaraz
Oferta:
umowa o prace tymczasową na okres 1,5 roku
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
« Opiekun Klienta z sektora Biznes&Edukacja - Kielce
Introligatornia - Wykrawanie Materiałów, Poznań »