Webmaster

Webmaster

Filed under: Katowice | Informatyka - Administracja

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy.
Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna
jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego klienta z branży IT, poszukujemy:

Webmastera

Opis stanowiska pracy:

Tworzenie stron Internetowych na potrzeby Klientów

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat
Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnych charakterze

Bardzo dobra znajomość technologii HTML, HTML5, CSS (1-3), AJAX
Bardzo dobra znajomość frameworków: jQuery
Znajomość zagadnień z zakresu accessibility i usability
Podstawowa znajomość PHP i MYSQL
Kreatywność
Samodzielność, dobra organizacja pracy oraz terminowość
Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Oferujemy:

Możliwość szybkiego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie
Udział w ciekawych, nieszablonowych projektach dla prestiżowych klientów
Pracę w młodym, rozwijającym się zespole
Pracę w biurze w centrum Katowic
Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
« ślusarz/spawacz - Niemcy
Praca dla studentów filologii duńskiej »