Programista .NET - Kraków

Filed under: Kraków | Informatyka - Administracja

Szukasz pracy w IT ?
Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie
Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w .NET ? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania napisz do nas!
Programista .NET Kraków
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Rozwijanie i utrzymywanie kodu aplikacji
Testowanie i uruchamianie stworzonego kodu

Twój profil:

1-2 letnie doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym
Znajomość wzorców projektowych (EAA, EAI)
Znajomość Microsoft .NET Framework 3.5 (minimum 3.0),
Wiedza w zakresie Microsoft SQL Server 2005/2008 (TSQL),
Znajomość praktycznej notacji UML,
Umiejętność pracy grupowej z użyciem Microsoft Team Foundation Server
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: [Apply online]
Jeżeli masz pytania napisz do nas!
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« Praktyka wakacyjna w Oddziale - Dzierżoniów
Inżynier FMEA z j. angielskim w Automotive »