Java Developer (różne poziomy stanowisk)

Java Developer (różne poziomy stanowisk)

Filed under: Warszawa | IT

Java Developer (różne poziomy stanowisk)

Java Developer (różne poziomy stanowisk)

mazowieckie

Nr ref.: 1066780

Twoja następna firma

Dołącz do globalnej firmy konsultingowej, która buduje w Warszawie zespół odpowiedzialny za tworzenie projektów dla zachodnioeuropejskich firm ubezpieczeniowych (m.in. UK, Szwajcaria, Niemcy). Poszukujemy Java Developerów z różnym poziomem doświadczenia od Juniora do Managera.

Twoje następne stanowisko

Do Twoich głównych obowiązków będzie należeć projektowanie, rozwój oraz implementacja wysokiej jakości systemów dla międzynarodowych firm ubezpieczeniowych. Dodatkowo, będziesz w stałym kontakcie z międzynarodowymi klientami biorąc udział w projektach, jak i będąc dla klientów doradcą.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy zdolnych osób z ciekawym doświadczeniem zawodowym - mile widziane doświadczenie z zakresu Guidewire PolicyCenter, Guidewire ClaimCenter, Guidewire BillingCenter. Wymagana jest bardzo dobra znajomość Javy (wersje 5+) oraz preferowana jest znajomość następujących technologii: XML, Web Services, SQL, ANT, Spring, Hibernate, Tomcat, Websphere/Weblogic. Doświadczenie w pracy zespołowej i komunikatywność będą atutem. Konieczna jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na kontakt z międzynarodowymi klientami.

Co zyskujesz?

Klient zapewnia pracę w międzynarodowym i prężenie działającym zespole. Daje możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podróży zagranicznych (dla zainteresowanych). Ponadto firma oferuje szereg szkoleń i certyfikatów.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
« Sr. Technical Program Manager
Doradca Finansowy »