Dział Techniczny ORANGE

Filed under: Wrocław | Obsługa klienta - Call Center

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Młodszy Konsultant Orange

Miejsce pracy: Wrocław (pl. Nowy Targ)

Obowiązki:
- telefoniczna obsługa obecnego Klienta Biznesowego - tylko połączenia przychodzące
- szybkie i satysfakcjonujące rozwiązanie problemów technicznych
- dobieranie rozwiązań odpowiadających na potrzeby Klienta

Wymagania:
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- ukończone 18 lat
- umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze

Oferujemy:
- profesjonalne przygotowanie do pracy
- umowę o pracę
- podwyżkę po 3 miesiącach
- realną ścieżkę awansu
- pracę w zgranym, dynamicznym zespole
- kartę Multisport i opiekę medyczną
- pracę zmianową

Informacje dodatkowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz zgłoszeniowy lub na adres: [Apply online]

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami)."
« Doradca Finansowy
Tester oprogramowania - automatyzacja testów »