Coder PHP - Front & Back End - MySQL - HTML

Filed under: Poznań | Informatyka - Programowanie

1437835555

TeamQuest jest wysoko wyspecjalizowaną agencją doradztwa personalnego. Obecnie szukamy osoby do naszego zespołu na stanowisko:

  Opis stanowiska:

* Współtworzenie i rozwój aplikacji oraz oprogramowania:

* systemy automatycznego przetwarzania danych,

* strona internetowa.

* wewnętrzny system działający w przeglądarce.

* systemy wymiany danych z innymi podmiotami.

* Dokumentowanie wykonanych zadań i pracy.

  Nasze wymagania:

* Znajomość technologii:

* PHP 5,

* MySQL,

* HTML z CSSem i JavaScriptem - w tym:

* znajomość różnic między przeglądarkami,

* znajomość metod i protokołów transmisji danych.

* przynajmniej jeden protokół komunikacji typu:

* SOAP,

* WSDL,

* REST,

* analogiczny.

* Minimum roczne doświadczenie zawodowego w programowaniu w PHP lub analogiczne w projektach niekomercyjnych.

* Znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika - bez administracji.

* Umiejętność analizowania kodu i znajdowania błędów.

  Mile widziane:

* Znajomość zasad bezpieczeństwa:

* zbierania danych z Internetu w tym osobowych np. z formularzy,

* gromadzenia danych,

* przetwarzania danych.

* Doświadczenie używania jQuery.

* Umiejętność pisania wyzwalaczy i procedur składowanych w bazie danych.

* Linux na poziomie użytkownika - minimum do samodzielnego posługiwania się logami.

* Znajomość działania usług lub aplikacji w systemach heterogenicznych.

  Oferujemy:

* Wspaniałą atmosferę pracy w niedużym, zgranym zespole ekspertów rekrutacji IT - rekrutujemy do własnego zespołu.

* Niezbędne narzędzia pracy:

* komputer i/lub laptop,

* nielimitowaną kawę,

* sympatyczną atmosferę w zgranym zespole :-)

* Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin:

* generalnie praca w godzinach: 9:00 - 17:00,

* duża możliwość dostosowania godzin,

* jesteśmy elastyczni - może być niepełny wymiar godzin.

* Możliwość rozwoju zawodowego.

« Windykator Terenowy
Kierownik Sprzedaży Pomp i Sprężarek do gazów/ Praca zdalna »