Koordynator ds. projektów rekrutacyjnych z j. niemieckim

Filed under: Kraków | Human Resources

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy:
Kraków
Zakres obowiązków:
wsparcie działu operacyjnego w zakresie kontaktu z klientem w języku niemieckim planowanie oraz aktywny udział w realizowaniu projektów rekrutacyjnych (w tym głównie rekrutacje masowe) koordynowanie wyjazdu pracowników na zagraniczne kontrakty samodzielne nadzorowanie przebiegu prac tymczasowych nadzór nad dokumentacją w powierzonych projektach obsługa kandydatów oraz koordynowanie grup pracowniczych wsparcie w windykacji klientów

Wymagania:
wykształcenie wyższe minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji pracowników (mile widziane doświadczenie w agencji pracy) znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny) mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta umiejętność pracy pod presją czasu chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR bardzo dobra organizacja czas pracy
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracę w młodym, energicznym zespole szkolenia i benefity pracownicze (karty sportowe, opieka medyczna) możliwość realizacji ambitnych projektów oraz dużą samodzielność w realizacji zadań

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372
« Koordynator Projektów Klienta (QMAF QC_WNS)
R2R / GL Accountant with Portuguese (Junior / Senior) - new investment »