Obsługa klienta sklepu sportowego online z jęz. angielskim

Filed under: Warszawa | Obsługa klienta - Call Center

Interesujesz się sportem i znasz bardzo dobrze język angielski?

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie! Poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obsługa klienta sklepu sportowego online
(bardzo znana marka!)
z językiem angielskim
Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

Obsługa telefoniczna oraz mailowa infolinii sklepu internetowego pewnej znanej marki sportowej
Dbanie o pozytywny kontakt z klientami oraz o dobry wizerunek firmy
Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Dyspozycyjność do pracy od 23 maja
Zainteresowanie branżą sportową
Pozytywne nastawienie

Zorientowanie na klienta

Elastyczny grafik
10:00 22:00 od poniedziałku do piątku ( 8 godzin dziennie)
1 sobota w miesiącu (od
10:00 do 18:00).
Oferujemy:

Pracę w młodym, dynamicznym zespole :)

Możliwość wykorzystywania języków obcych na co dzień
Pracę w międzynarodowym środowisku
Wynagrodzenie do 4000 brutto - umowa o pracę
Osoby zainteresowanie zapraszamy do aplikowania poprzez link: http://interpermit.es-candidate.com/pl/application/form/229060/0/1/

oraz przesyłania CV na adres [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626
« Tajemniczy Klient - praca dodatkowa
Główna Księgowa »