Programista Java – Kraków

Filed under: Kraków | Informatyka - Administracja

Szukasz pracy w IT ?
Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie!
Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w Javie? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania napisz do nas!
Programista Java

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

Projektowanie i programowanie obiektowe
Implementację warstwy interfejsu i logiki aplikacji biznesowych

Wymagania:

1-2 lata doświadczenia przy realizacji projektów w Java
Znajomości wzorców projektowych (GOF, JEE),
Znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery
Praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B - stawka 5-10 tys. zł netto!
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych
CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: [Apply online]
Jeżeli masz pytania napisz do nas!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« Młodszy Księgowy / Księgowy Księgi Głównej
TECHNIK OBSŁUGI BUDYNKU (na zastępstwo) »