Pracownik ds. Rekrutacji

Pracownik ds. Rekrutacji

Filed under: Łódź | Sprzedaż

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. z o.o. nr. rej. 491 zatrudni bezpośrednio do własnych struktur w Poznaniu pracownika na stanowisko:
Pracownik ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: MYSŁOWICE
Nr Ref.: PR/MY/02/2016
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla utrzymywanie pozytywnych i stałych relacji w kontakcie z Klientem zarządzanie bazą kandydatów organizację giełd/targów pracy, współpracę z Instytucjami przygotowywanie raportów z bieżącej pracy dla struktur APT oraz Klientów przygotowywanie zestawień godzinowych PT w cyklu miesięcznym administrację kadrowa pracowników tymczasowych
Wymagania: wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe) prawo jazdy kat. B mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne gotowość do podjęcia pracy pełnej wyzwań wysoka kultura osobista umiejętność planowania, organizowania czasu pracy i pracy ukierunkowanej na cele samodzielność w podejmowanych działaniach umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywne podejście do zadań dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych gotowość do pracy mobilno- biurowej mile widziana znajomość ustawy o pracy tymczasowej oraz prawa pracy
Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z 15-letnim doświadczeniem na rynku pracy (pierwsza umowa na okres próbny)
Możliwość rozwoju w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników
Wszelkie potrzebne narzędzia do wykonywania zadań
Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres:
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".
Informujemy, że Administratorem danych jest Biznes Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Narutowicza 7/9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
« Kierownik recepcji
Spawacz 121 niemiecka umowa o pracę, bez języka »