Doradca Klienta do placówki bankowej

Filed under: Września | Finanse - Ekonomia

Serwis FranczyzaBanku.pl jest organizatorem największego ogólnopolskiego procesu rekrutacyjnego pod nazwą Praca w bankowości. Współpracujemy z Franczyzobiorcami, którzy prowadzą placówki bankowe oraz biura kredytowe w całej Polsce.

Serwis FranczyzaBanku.pl rekrutuje dla swoich Partnerów Biznesowych, którzy prowadzą placówki bankowe, kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów bankowych
Bieżąca obsługa operacyjna Klientów
Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta
Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji
Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku
Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki

Wymagania

Wykształcenie min. średnie,
Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta oraz branży finansowej,
Umiejętności sprzedażowe,
Komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi,
Bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność,
Biegła obsługa komputera,
Dobra znajomość obsługi MS Office,
Wysoka motywacja do pracy,
Certyfikat ZBP (Certyfikowany Konsultant ds Finansowych) mile widziane

Oferujemy

Anonimowość: Twoje CV nie zostanie przekazane obecnemu pracodawcy.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji od zrealizowanej sprzedaży produktów bankowych,
Cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje,
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
Wsparcie w poszukiwaniu pracy.

Wyślij nam swoje CV, a my zajmiemy się Twoją karierą!

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [Apply online]
« Pakowanie artykułów spożywczych - atrakcyjne wynagrodzenie/okolice Eindhoven
Opiekunka osób starszych do Niemiec »