Konsultant infolinii przychodzącej - oferta dedykowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności - Kraków

Filed under: Kraków | Obsługa klienta - Call Center

Polski HR A-Trybut S.A to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR- A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Konsultant infolinii przychodzącej - oferta dedykowana dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków

Zadania na stanowisku:

- odbieranie połączeń przychodzących
- utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
- rozwiązywanie problemów klientów

Wymagania:

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- znajomość obsługi komputera
- dyspozycyjność
- miły głos i dobra dykcja

Oferujemy:

- umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe i dodatkowe atrakcyjne premie
- elastyczny grafik
- prace w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz lub na adres [Apply online].
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".
« Agile Coach/Scrum Master
Obsługa sklepu internetowego z językiem duńskim, angielskim »