Główny Księgowy / Główna Księgowa

Filed under: Polkowice | Finanse - Ekonomia

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

Synergia Konsulting, dla swojego Klienta, poszukuje kandydata na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy miejsce pracy: województwo lubuskie

Kim jest nasz klient?
- jednym z wiodących liderów w swojej branży
- prężnie działającą firmą z branży IT
- grupą o międzynarodowym zasięgu

Miejsce pracy: Polkowice

Wymagania:
Nasz Klient szuka osoby:
- posiadającej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- z wykształceniem ekonomicznym
- z biegłą znajomością zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego/bilansowego
- skrupulatnej, odpowiedzialnej oraz posiadającą umiejętność analitycznego myślenia
- ze znajomością języka niemieckiego na poziomie b. dobrym
- elastycznej i otwartej na dynamicznie zachodzące zmiany w przedsiębiorstwie

Obowiązki:
Na codzienną pracę Głównego Księgowego/Księgowej składa się:
- dekretacja księgowa
- sprawozdawczość obligatoryjna i korporacyjna
- uzgadnianie i wdrażanie polityk rachunkowych we współpracy z centralą
- wsparcie procesu budżetowego
- kontakty z bankami, urzędami itp.
- wykonywanie przelewów
- zarządzanie zewnętrznym dostawcą usług FK
- nadzór nad BHP (zewnętrznym)
- śledzenie zmian prawnych wpływających na wymagania wobec systemu informatycznego klasy ERP i współpraca z zespołem polonizującym system
- nadzór nad wewnętrznymi procesami księgowymi i zbliżonymi
- prowadzenie dokumentacji kadrowej
- archiwum umów Spółki

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- ciekawe wyzwania
- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
i postawiłaś/eś znak = między swoimi oczekiwaniami a wymaganiami naszego klienta ...
stwórzmy wspólnie efekt synergii!

Nasza sugestia dobrym rozpoczęciem znajomości będzie Twoje CV pochwal się nim pamiętając, aby dokładnie opisać swój obecny zakres obowiązków.

Prześlij je do nas pamiętając, że w każdym momencie możesz skontaktować się z nami także osobiście, telefonicznie, poprzez media społecznościowe
Decyzję pozostawiamy Tobie!

Prosimy również o umieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji: (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).
« Specjalista ds. sprzedaży w branży informacyjnej (Okęcie)
Developer PHP - Drupal »