Grafik

Grafik

Filed under: Poznań | Media, Sztuka, Rozrywka

Grafik
Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku. W związku z Naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku:
Grafik
Region: wielkopolskie

Główne zadania:
Kształtowanie elementów spójnego wizerunku Banku we wszystkich obszarach komunikacji z Klientami (strony internetowe, placówki, nośniki BTL i ATL, itd.),
Przygotowanie projektów graficznych materiałów promocyjnych.
Profil kandydata:
Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,
Praktyczna znajomość programów graficznych pakietu Adobe (Photoshop, Ilustrator) oraz pakietu Corel Draw,
Umiejętność tworzenia projektów materiałów poligraficznych, nośników out-door, stron internetowych,
Umiejętność właściwego łączenia w projektach atrybutów estetycznych i aspektów komunikacyjnych,
Bardzo dobrze rozwinięty zmysł plastyczny,
Terminowość i nastawienie na realizację powierzonych zadań,
Umiejętność pracy pod presją czasu,
Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.
Dodatkowym atutem będzie:
Umiejętność tworzenia stron i banerów internetowych,
Znajomość aplikacji do projektowania stron internetowych,
Doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub w samodzielnej realizacji projektów graficznych.
Pracownikowi oferujemy:
Umowę o pracę na pełen etat,
Przyjazną atmosferę w pracy,
Możliwość pracy nad ciekawymi projektami promocyjnymi związanymi m.in. z rozwojem marki Banku,
Stabilne zatrudnienie w dużej instytucji finansowej.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).
Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.
« KELNER EVENTOWY
Wykładanie towaru, personel kasowy »