Przedstawiciel handlowy

Filed under: Warszawa | Architektura

AP VECTOR (KRAZ 11459) nowoczesna agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi rekrutacyjne dla firm z sektora produkcji, handlu i budownictwa. Pomagamy rozwinąć skrzydła najlepszym specjalistom, rekomendując ich umiejętności i doświadczenie rzetelnym firmom.
Obecnie dla naszego klienta prężnie rozwijającej się firmy z branży energii odnawialnej poszukujemy osób na stanowisko:

Nr referencyjny: ph/04/16
Obowiązki:
Sprzedaż paneli fotowoltaicznych
Prezentowanie ofert handlowych oraz doradztwo techniczne
Aktywne pozyskiwanie klientów teren działania uzależniony od miejsca zamieszkania handlowca
Prowadzenie aktywnej promocji firmy (m.in. imprezy branżowe, spotkania biznesowe, promocja bezpośrednia)

Wymagania:
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
Umiejętności handlowe lub predyspozycje do pracy w handlu
Zaangażowanie i motywacja do pracy
Gotowość do pracy w terenie
Bardzo dobra organizacja pracy własnej
Prawo jazdy kat. B
Mile widziani absolwenci lub studenci ostatnich lat kierunków związanych z odnawialnymi źródłami energii

Oferujemy:
Pracę w prestiżowej firmie wyznaczającej trendy w swojej branży
Umowę o pracę
Atrakcyjne warunki finansowe stałe wynagrodzenie podstawowe oraz wysokie prowizje
Pełną wyzwań pracę w kreatywnym, doświadczonym zespole
Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon)
Możliwość rozwoju zawodowego
Szkolenia wdrażające

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji mailowo [Apply online]. lub za pośrednictwem portalu. Więcej informacji pod numerem 728 276 709.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)."
« QA Engineer
1st line Support with Dutch »