Restaurant manager (Legionowo)

Filed under: Legionowo | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Aktualnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Restaurant manager
Lokalizacja: Legionowo

Opis stanowiska:
Do twoich obowiązków należeć będzie zarządzanie personelem oraz restauracją położoną w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w okolicy. W tym miejscu liczy się obsługa na wysokim poziomie, elegancja i umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientami.

Wymagania:
Doświadczenie w zarządzaniu restauracją min. 3 lata
Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
Dbanie o gości oraz dopilnowanie aby obsługa klientów spełniała standardy restauracji
Samodzielność i świetna organizacja pracy własnej
Kreatywność i komunikatywność

Oferujemy:
Bardzo dobre warunki pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w prestiżowym środowisku

Czekamy na Ciebie!

lub wyślij swoje CV na adres: [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626
« 1st line Support with Dutch
Specjalista w Dziale Zarządzania Produkcją »